Інформація про компанію

ТОВ "Електронік Технолоджі" (торгова марка CARS-CONTROL) успішно розвивається на ринку GPS моніторингу транспортних засобів України та інших країн з 2011 року. Використання інноваційних технологій та методу DSDM (Dynamic Systems Development Method) розробки програмного забезпечення роблять продукцію компанії високоефективною і затребуваною в різних галузях народного господарства.

Співпраця з нами — це гарантія Вашого успіху!

Наша компанія пропонує тільки якісні модулі стеження за транспортом та програмне забезпечення власного виробництва. Максимально адаптування продукції під вимоги вітчизняного користувача передбачає наступне:

Сертифікати та свідоцтва

Компанія "Електронік Технолоджі" зареєструвала авторське право на комп'ютерну програму "ISMO" у 2015 році. GPS модулі нашого виробництва успішно пройшли санітарно-епідеміологічну экспертизу та відповідають усім діючим державним технічним вимогам.

Відгуки та рекомендації

Думка про компанію формується не на сторінках її сайту, а відгуками споживачів про її продукції. кількість користувачів сервісу торгової марки CARS-CONTROL неухильно зростає день у день, відгуки про якісну роботу в колах споживачів аналогічної продукції це візитна картка нашої компанії.

Якщо Ви тільки починаєте досліджувати ринок на пошук оптимальних рішень для Ваших потреб, Ви звернулися за потрібною адресою.

Переваги співпраці з Електронік Технолоджі

Висока надійність

Точне визначення координат

Малі розміри модулів та мінімальне енергоспоживання

Низька вартість обладнання та вигідні тарифні плани

Зручний інтерфейс ПЗ

Робота системи моніторингу у режимі реального часу

Можливість роботи off-line із записом даних у внутрішню пам'ять 

Повна конфіденційність персональних даних

Сумісність з бортовими модулями та ПЗ сторонніх виробників

Професійна технічна підтримка від розробника

Ремонт у стислі терміни, пост-гарантійне обслуговування

Більше 40-а центрів установки в Україні