Встановлення та монтаж GPS систем моніторингу транспорту

Автомобільні трекери Gryphon та Car Track призначені для штатного монтажу на борту транспортних засобів з постійним живленням від зовнішньої електричної мережі. Бортові GPS / GLONASS трекери також можна використовувати в якості переносного пристрою (з однієї машини на іншу, особливо для моніторингу найманого транспорту) з підключенням до бортової мережі через роз'єм автомобільної допоміжної розетки. Однак, при цьому необхідно враховувати, що в такому випадку ресурс внутрішньої акумуляторної батареї бортового трекеру різко знижується внаслідок постійних розрядів / зарядів.

При покупці будь-яких GPS трекерів виробництва компанії "Електронік Технолоджі" Ви отримуєте доступ до веб-системи контролю транспортних засобів ISMO4 абсолютно безкоштовно. Для більш широких можливостей необхідно перейти на один із запропонованих тарифних планів: "Бізнес", "Бізнес +", "Інтегратор".

Вартість обладнання залежить від кількості продукції, що закуповується. Детальний розрахунок вартості Ви можете дізнатися, звернувшись у відділ оптових і роздрібних продажів.

Самостійний монтаж GPS трекеру для автомобіля

Бортові GPS навігатори Gryphon і Car Track мають досить доступну для розуміння схему підключення, щоб при наявності відповідних знань і досвіду, без спеціальної підготовки, Ви змогли змонтувати їх на борту автомобіля. У посібниках користувача дана вичерпна інформація для виконання цієї роботи.

системи жпс моніторингу автомобілів

Однак, як показує досвід, далеко не всі автоелектрики володіють необхідними знаннями та навичками роботи, щоб коректно встановлювати бортові GPS-трекери — особливо, якщо їх потрібно підключати до різних бортових датчиків, виконувати тарифування та калібрування датчиків, реалізовувати охоронні функції й т.д. 

Професійна інсталяція системи моніторингу

З питань вибору комплектації обладнання, обсягу і вартості послуг з монтажу, підключенню, технічного супроводу (при необхідності), в тому числі з поповненням балансу SIM-карт, рекомендуємо звертатися до навчених технічних фахівців центрів установкинаших партнерів, — перелік яких подано на сайті. Цінова політика залишається єдиною, як у виробника, так і у дилерів.

Ми допоможемо Вам зробити оптимальний вибір інсталяційного центру в залежності від Ваших потреб!

Наша компанія, як правило, виконує установки трекерів і датчиків на автомобілі тільки тих замовників, які не мають змоги скористатися послугами одного з наших дилерів.