Гарантійні зобов'язання

Під гарантійними зобов'язаннями мається на увазі безкоштовний ремонт GPS / GLONASS трекерів Gryphon та Car Track (далі "Виріб") при несправності з вини Виробника, при дотриманні Покупцем вимог і правил експлуатації.

На GPS / GLONASS трекери Gryphon поширюється гарантія протягом 12 місяців з дня продажу, а на GPS / GLONASS трекери Car Track — протягом 2 років з дня продажу, при наявності у покупця паспорта на Виріб з заповненим гарантійним талоном і штампом Виробника.

Протягом гарантійного терміну експлуатації Виробник забезпечує відновлення працездатності Виробу, або його заміну на аналог у разі, якщо Виріб не підлягає ремонту. Гарантійний термін продовжується на час знаходження Виробу в ремонті.

Умови прийняття трекерів GPS на гарантійне обслуговування

Перевірка та ремонт Виробу проводиться у термін, що не перевищує 14 (чотирнадцять) робочих днів. 

Виробник не гарантує програмну та апаратну сумісність Виробу з програмним забезпеченням та обладнанням, що не входять в комплект поставки Виробу, за винятком випадків, коли це прямо вказано в Керівництві користувача.

Власник Виробу здійснює демонтаж несправного Виробу з автомобіля, його доставлення за адресою виконання гарантійного ремонту і назад власним коштом.

Причини відмови у гарантійному ремонті

Виробник і Продавець не несуть юридичної та фінансової відповідальності перед Покупцем за дефекти і наслідки, що виникли з вини Покупця, в результаті порушення вимог Керівництва зі встановлення і експлуатації Виробу.

Дана гарантія не поширюється на шкоду, заподіяну іншому обладнанню, що працює в сполученні з даним Виробом.Гарантійні зобов'язання складені з урахуванням діючого законодавства України і не обмежують законних прав Споживача.