Новини

Заходи, виставки, акції та багато інших оголошень

Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!

У цей особливий день, колектив Cars-Control висловлює щирі вітання всім жінкам у всьому світі! 

Нехай цей день буде наповнений теплом, усмішками та любов'ю і нехай кожна з Вас завжди блимає в сяйві щастя та натхнення!

Бажаємо Вам безмежної радості, мирного неба над головою та невичерпної енергії для досягнення всіх Ваших мрій!

Вітаємо з Різдвом Христовим та Новим роком!

Дорогі наші партнери, друзі!

Вітаємо Вас з Різдвом Христовим та Новим роком!

Бажаємо Вам миру, щастя, міцного здоров'я!

Вдалих проєктів, продуктивної роботи та впевненості в завтрашньому дні!

Вітаємо з Днем Незалежності України!  

24 серпня — це не просто День народження держави, це світле свято здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які з любов’ю творили й плекали українську націю, рідну мову, самостійну державу, мужньо боролися за її майбутнє.

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Хай єднає нас свята батьківська земля, прадавні благородні звичаї і традиції.

Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!

З Днем української державності!

Вітаємо зі святом Дня української державності – днем, що нагадує нам про те, який дороговказ маємо перед собою, розмірковуючи про свою ідентичність та місце в історії світу!

Незалежна Україна стає дедалі сильнішою, визнанішою на міжнародній арені та багатшою культурною спадщиною. Ми пройшли складний шлях і завжди стояли і будемо стояти на варті наших інтересів, гідності та прав національного самовизначення.

Зичимо миру, щастя, міцної віри та національної гідності. Нехай кожен українець буде пишатися своєю державою та робитиме все можливе для її процвітання!

Як працює GPS-трекер в автомобілі?

GPS-трекери в автомобілях — це компактні пристрої, що дозволяють відстежувати рух автомобіля в режимі реального часу, визначаючи його місцезнаходження на основі сигналів, що надходять від спутників GPS. 

Як працюють GPS-трекери, їх типи, переваги та застосування — читайте далі в матеріалі.


>> Детальніше>>

Акційна ціна на GPS трекери Gryphon Mini AE та CAR TRACK українського виробника з якісними комплектуючими, найкращою ціною та гарантією 12 місяців!

Акційна ціна на GPS обладнання Gryphon Mini AE та CAR TRACK від 40$

Sim-карта з вигідним тарифом вже в пристрої.
Місяць безкоштовного WEB-сервісу в подарунок.
Контроль власного автотранспорту 24/7.
Гарантія на обладнання 12 місяців.

Отримати додаткову інформацію, або замовити трекери можна, написавши на zsp@cars-control.com.ua, або зателефонувавши за номером +38 044 33 00 088.

>> Детальніше про акцію >>


Gryphon Mini AE — надзвичайно точний моніторинг транспорту!

Gryphon MINI AE створений для вирішення моніторингових завдань за умови мінімально можливих експлуатаційних витрат і вартості обладнання. 

Трекер має зовнішню GPS/GLONASS антену та продуктивний чіпсет; підтримка GLONASS дозволяє збільшити точність визначення.

Вигідні умови та акційна ціна!

>> Детальніше>>

CAR TRACK — комплекс моніторингу  українського виробництва!

Багатофункціональний програмно-апаратний комплекс моніторингу та охорони транспортних засобів CAR TRACK із зовнішніми GSM та GPS антенами.

Вигідні умови та акційна ціна!

>> Детальніше>>

Вітаємо з Днем захисників і захисниць України!

Колектив Електронік Технолоджі щиро вітає зі святом – Днем захисників і захисниць України!

Це свято не тільки військових, а і всіх свідомих громадян, які небайдужі до долі нашої країни і які своєю професійною діяльністю, сумлінною працею, волонтерською роботою забезпечують Україні захист економічний, гуманітарний, інформаційний.

Бажаємо нашим захисникам міцного козацького здоров'я, палкості душі та стійкості. Нехай Ваші сила і мужність завжди ґрунтуються на любові і підтримці рідних і близьких людей. Дякуємо Вам, захисники й захисниці, що з кожним днем наближаєте країну все ближче й ближче до перемоги!

Слава Україні!

Яка користь від моніторингу?

Система моніторингу дає багато переваг як для керування підприємством, так і для самих водіїв транспортних засобів.

Дуже зручно мати повну та достовірну інформацію про всі транспортні засоби компанії. Таким чином, є хороша можливість абсолютного контролю рушійних об'єктів та можливість ухвалення більш точних рішень для розвитку діяльності підприємства. Кожна дрібниця має значення. Несвоєчасне отримання сировини або невиконання встановлених термінів постачання може поставити під загрозу авторитет вашого підприємства і як наслідок всю вашу діяльність загалом.

>> Читати далі >>

Web-системи GPS/GLONASS-моніторингу – погляд у майбутнє

Ми живемо в час, коли інформаційна індустрія перейшла в стадію нескінченних можливостей. Інформаційний простір наповнений різноманітними системами  та інструментами в основі  яких  єдина ціль – зробити наше життя комфортним, а бізнес-можливості – безмежними. Такий стрімкий розвиток можливий завдяки глобальній інформаційній мережі Інтернет, яка дозволяє з’єднати різноманітні галузі промисловості в єдиний простір та виконувати їх контроль централізовано.

Саме це і потрібно сучасному бізнесу. Системи  моніторингу займають одне з перших місць завдяки необхідності контролю пересувань. Вони поділяються на три  типи: клієнтські, гібридні та WEB системи. Саме про останні і йтиме мова далі.

>> Читати далі >>

Прості правила захисту автомобіля від угону

Щодня автовласники стикаються з ризиком викрадення власного авто. В основному, угону піддаються ті автомобільні засоби, які мають недостатній рівень захисту, і ті, що можна вигідно продати на вторинному ринку або розібрати на запчастини.

Власникам автомобілів слід звернути увагу на прості, але дуже ефективні правила захисту від угону. Ці правила спрямовані на те, щоб злякати злодія, або не дати йому достатньо часу і можливості для здійснення угону.

>> Читати далі >>

GPS моніторинг кур'єрських служб

Оперативність, своєчасність та якість виконання замовлень – це одні з принципів сучасних служб доставок чи таксомоторних сервісів. Саме на цих принципах будується довіра клієнта до конкретної служби.

Система GPS/GLONASS моніторингу та контролю Cars-Control пропонує нові шляхи підвищення прибутковості за рахунок оптимізації логістики, контролю за витратою та списанням палива.

>> Читати далі >>

Вітаємо з Великоднем!

Шановні друзі, колеги та партнери!

Колектив Cars-Control вітає всіх з великим святом Великодня Христового!

Бажаємо Вам миру, здоров'я, Божої благодаті та щастя!

Бережи Вас Господь! Христос Воскрес!


Приймаємо та обробляємо запити

Шановні друзі, колеги та партнери!

Раді повідомити Вам, що колектив Електронік Технолоджі з 4-ого квітня частково відновив роботу й вже приймає та обробляє запити.

Замовлення та запити CARS-CONTROL приймаються на електронну пошту info@cars-control.com.ua або напряму до менеджерів. Багатоканальний телефон +380 (44) 330-00-88 також функціонує.

Графік відвантаження товарів необхідно узгоджувати з менеджерами, з якими Ви співпрацюєте.

Залишайтесь у безпеці та бережіть себе!

Все буде Україна!

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, партнери, друзі!

Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай цього року Ви матимете багато можливостей покращити життя у всіх сферах!

Будьте здоровими, улюбленими та енергійними! Гармонії Вам і процвітання наступного року!

З повагою, колектив Електронік Технолоджі :)

Графік роботи у новорічний період

Через державні свята буде дещо змінений графік роботи компанії:

Продовжимо працювати у стандартному режимі з 10-го січня.

Графік роботи компанії під час травневих свят

У зв'язку з державними святами компанія ТОВ "Електронік Технолоджі" працюватиме у травні з незначними змінами графіку, а саме:

З 11-го травня продовжимо роботу у стандартному режимі.

Вітаємо усіх зі святами!

Колектив Електронік Технолоджі працює!

Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби та підтримки життєдіяльності країни необхідні щоденні заходи безпеки, направлені на охорону здоров’я, а також — на організацію стабільної роботи підприємств.

Компанія ТОВ "Електронік Технолоджі" серйозно відноситься до нинішньої ситуації та вжила всіх необхідних мір задля налагодження нашої роботи у звичному режимі.

Просимо звертатися з будь-якими питаннями щодо сервісів та продукції CARS-CONTROL

Через завантажену логістику на поштових відділеннях можливі незначні затримки відправлень придбаних пристроїв — ми обов'язково сповістимо Вас про будь-які зміни умов доставки!

Працюємо у дистанційному режимі за графіком 09:00 – 18:00.

З найкращими побажаннями, колектив Електронік Технолоджі.

Технологія GPS — ідеальний контроль витрат пального

Паливо — це найбільші накладні витрати в багатьох галузях.

Фактично, не лише автопарки та логістичні компанії несуть збитки в разі, якщо їх транспортні засоби мають погані показники параметрів паливної ефективності, але багато інших організацій також страждають від збільшення витрати палива. Ефективна система управління паливом необхідна, щоб скоротити споживання палива і допомогти компаніям значно заощадити на експлуатаційних витратах.

Тепер, завдяки щоденному прогресу технологій, це стало можливим при застосуванні GPS контролю палива.

>> Читати далі >>

Отримано авторське право на ISMO

Компанія ТОВ "Електронік Технолоджі" отримала свідоцтво про реєстрацію авторського права на комп'ютерну програму ISMO у квітні 2015 року.

ISMO (Інтерактивна Система Моніторингу Об'єктів) — це програмне забезпечення для GPS спостереження за транспортними засобами, що встановлюється на серверах компанії. Основна задача — отримання, опрацювання та відображення телеметричних даних.

Для доступу до інформації використовується звичайний персональний комп'ютер або планшет з підключенням до Інтернету та встановленим Web-браузером. Це робить систему ISMO універсальною та зручною для використання.

За більш детальною інформацією про систему GPS-моніторингу ISMO, а також про супутні тарифні плани, звертайтеся до компанії-виробника, Електронік Технолоджі, за телефоном +380 (44) 330-00-88  або пишіть на info@cars-control.com.ua.

Обрати оптимальний для Вас тарифний план можна за посиланням.