Галузеві рішення для GPS моніторингу транспорту

gps моніторинг автомобілів сільського господарства

Агропромисловість

У сфері сільського господарства спостерігається недостатній контроль діяльності сільгосптехніки за рахунок віддаленості проведених посівних, складальних та інших робіт. Це призводить до нецільового використання сільгосптехніки підприємств.

моніторинг авто і витрат палива таксі

Таксопарки

Для багатьох людей таксі вже давно стало не просто якимось разовим способом пересування, а повноцінним громадським транспортом на кожен день. Тому дуже важливо швидко забезпечити машиною кожного клієнта.

жпс моніторинг власного авто

Приватний транспорт

У наш час далеко не всі сигналізаційні системи здатні забезпечити належний рівень безпеки авто. Надійність автомобільної сигналізації визначається не її "унікальністю", а несподіванкою її наявності для викрадачів.

моніторинг витрат палива та gps вантажних автомобілів

Вантажні автомобілі

Основним завданням транспортно-експедиційних компаній, які здійснюють вантажні перевезення в межах країни і за кордоном, є доставка вантажу в цілісності та у встановлений термін. Крім того, необхідно забезпечити дотримання водієм маршруту, щоб уникнути зайвої витрати палива.

моніторинг витрат палива та gps автобусів та пасажирського транспорту

Пасажироперевезення

GLONASS / GPS моніторинг і контроль пасажирського транспорту з кожним роком стає все більш актуальним. Сучасні системи моніторингу дозволяють не тільки контролювати маршрути руху транспорту, але і контролювати пасажиропотік, складати плани перевезень, вести контроль порушень і враховувати існуючі проблеми та нюанси транспортної галузі.

gps моніторинг водного трансорту

Водний транспорт

Кількість власників приватних яхт, катерів і човнів постійно зростає. У зв'язку з цим гостро стоїть проблема викрадень дрібних суден, безпеки пересування на воді, контролю знаходження близьких Вам людей, що пішли в багатоденне плавання.

gps моніторинг залізничного транспорту

Залізниця

Моніторинг та контроль транспорту і витрат палива актуальні не залежно від того, що знаходиться під транспортним засобом: сірий асфальт або сталеві рейки. Облік споживаних паливно-мастильних матеріалів однаково важливий, як для автомобільного, так і для залізничного транспорту.

gps моніторинг транспорту служб екстренного реагування

Служби екстреного реагування 

Коли мова йде за пожежні та аварійні служби, служби МНС і швидкої допомоги, найважливішим моментом є оперативне прийняття правильного рішення, адже на кону найдорожче — людське життя. Служби екстреного реагування — це одна з категорій спецтехніки, яка потребує послуг координації і управління в першу чергу.

gps моніторинг автомобілів служби достаки

Служби доставки

Оперативність, своєчасність і якість проведення доставки усіх замовлень — це головні принципи сучасних кур'єрських служб. Використання якісної системи GPS моніторингу допоможе скоротити інтервал доставки товару до клієнта і звільнить робочий час кур'єра, в результаті чого збільшиться його продуктивність і ефективність.