GPS / GLONASS трекери для авто

Пропонуємо різноманітні моделі автомобільних трекерів для GPS стеження власного виробництва: характеристики, особливості та переваги кожного пристрою відмінні та залежать від цілей застосування.

Наша компанія сумісно з партнерами займається встановленням та налаштуванням обладнання, надає послуги гарантійного ремонту.

Модельний ряд GPS / GLONASS трекерів

>>> Пристрої лінійок Gryphon та Car Track переважно використовуються для дистанційного моніторингу вантажного автотранспорту, сільськогосподарської та залізничної техніки, а також інших віддалених об'єктів, де є потреба одночасно контролювати велику кількість датчиків.

>>> Усі трекери нашого виробництва виконані в стійкому корпусі, обладнані вбудованим акселерометром і акумулятором, — останнє дозволяє працювати у автономному режимі живлення, що збільшує відмовостійкість всього комплексу GPS стеження.

>>> Підтримка віддаленого оновлення ПЗ пристроїв мінімізує трудовитрати на модернізацію їх прошивки, а наявність універсальних конфігурованих входів значно розширює можливості трекерів, у т.ч. підключення додаткового обладнання з метою збору і передачі даних на сервер.

CAR TRACK S654

Багатофункціональний програмно-апаратний комплекс моніторингу та охорони транспортних засобів "Car Track S654" із зовнішніми GSM та GPS антенами

GRYPHON MINI AE

Модель "Gryphon Mini AE" на відміну від попередника (Gryphon Mini) має більш продуктивний чипсет і зовнішню GPS / GLONASS антену, що дозволяє збільшити точність визначення координат.

Також, підтримка карт micro-SD замінена на внутрішню пам'ять, якої достатньо для 30 днів роботи пристрою в режимі "чорний ящик".

CarsControl-gryphon-cartrack-ismo.pdf

Автомобільний трекер "Gryphon Pro" обладнаний внутрішньою GSM та зовнішньою GPS антенами.

Має 5 входів — 2 аналогових / дискретних та 3 імпульсних / дискретних, — 2 виходи, встановлену micro-SD карту пам'яті на 4 ГБ.

GRYPHON PRO

ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА

GRYPHON MINI

GPS модуль "Gryphon Mini" створений для вирішення, головним чином, моніторингових завдань за умови мінімально можливих експлуатаційних витрат і вартості обладнання.

GRYPHON MINI 2

ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА

Трекер з мінімально необхідним, але цілком достатнім функціоналом для приватного і корпоративного використання — "Gryphon Mini 2" —

Параметри та властивості автомобільних трекерів

У якості програмного забезпечення для прийому та опрацювання даних з трекерів ми пропонуємо Вам ознайомитися з нашим WEB-сервісом GPS / GLONASS моніторингу "ISMO". Підключення модулів до системи GPS моніторингу ISMO дозволить Вам скористатися широким функціоналом формування різних звітів по швидкості, пробігу, за  даними з ДРП та ДРТ, і т.д.

Технічні характеристики GPS трекерів GRYPHON та CAR TRACK | Cars-Control.ua